Knøtt og mini

Knøtt og mini (1.-3. klasse) trener onsdag kl 15.00-16.30 i Rissahallen. Alle som kommer må ha med matpakke som spises sammen før selve treningen starter.
  • Oddveig Olsøy - oddveig.olsoy@gmail.com
  • Margrethe Baardsgaard - margrete.baardsgaard@gmail.com
  • Venke Overland - venke_haugen@hotmail.com
  • Emma Aasan - aasanek@hotmail.com
  • Jenny Aasan - aasanjma@hotmail.com
  • Ine Kristiansen - ineine2@hotmail.no

Jenter 10

Jenter 10 (lag 1 og 2) trener:
- mandag kl 16.30-18.00 i Rissahallen og
- onsdag kl 16.30-18.00 i Basishallen
  • Geir Arvid Moe - geirarvid@outlook.com
  • Monica Rognhaug - mrognh@broadpark.no
  • Lars Gullbrekken - Lars.Gullbrekken@sintef.no
  • Stine Kobberød - Stinek1@hotmail.com

Gutter 10

Gutter 10 (lag 1 og 2) trener:
- mandag kl 16.30-18.00 i Basishallen og
- onsdag kl 16.30-18.00 i Rissahallen
  • Marianne Åsheim - marianneasheim@hotmail.com
  • Eva Lise Fallerø - evalise.fallro@gmail.com
  • Laila Lindstrøm Håve - lillemy777@hotmail.com
  • Vibeke Stoum Sand - Post@tryllefloytenmusikkbhg.no
  • Tobias Kimo Esselöv - tobias.kimo@hotmail.com

Gutter 12

Gutter 12 trener mandag og onsdag kl 18.00-19.30 i Rissahallen.
  • Wenche Sunde - wesunde@broadpark.no
  • Kåre Wåbenø - kwbygg@outlook.com
  • Johan Hermann Dragsnes Wesche - johanhw@broadpark.no
  • Randi Hindrum Dahl - randikh@gmail.com

Jenter 14

Jenter 14 trener mandag og onsdag kl 19.30-21.00 i Rissahallen.
  • Veronika Aune - aunevb@hotmail.com
  • Torill Nakken - torill.nakken@hotmail.com
  • Magnar Bremeraunet - magnar.bremeraunet@outlook.com
  • Kristian Kaald - kristian.kaald@elpro.no